Konfrans Liqasında III təsnifat mərhələsi

06:59 11-08-2023 | icon 299 | İdman
Konfrans Liqasında III təsnifat mərhələsi

Türkiyə klubları qələbə qazanıblar

 

Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına start verilib.

 

Azərbaycan təmsilçilərindən “Sabah” evdə “Partizan”a 2:0 hesabı ilə qalib gəlib. “Neftçi” isə doğma meydanda “Beşiktaş”a 1:3 hesabı ilə uduzub.

 

Qeyd edək ki, bu mərhələnin cavab görüşləri avqustun 17-i keçiriləcək.

 

10 avqust

18:00. “Tobol” (Qazaxıstan) - “Derri Siti” (İrlandiya) - 1:0.

 

19:00. “Struqa” (Şimali Makedoniya) - “Svift” (Lüksemburq) - 3:1.

 

20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Pünik” (Ermənistan) - 3:0.

 

20:00. “Sabah” (Azərbaycan) – “Partizan” (Serbiya) - 2:0.

 

21:00. “Dila” (Gürcüstan) - APOEL (Nikosiya, Kipr) - 0:2.

 

21:00. “Santa Koloma” (Andorra) - “Alkmaar” (Niderland) - 0:1.

 

21:00. “Legiya” (Polşa) - “Austriya” (Avstriya) - 1:2.

 

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Beşiktaş” (Türkiyə) - 1:3.

 

21:00. “Omoniya” (Kipr) - “Midtyulland” (Danimarka) - 1:0.

 

21:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - “Qzira Yunayted” (Malta) - 4:0.

 

21:00. “Rusenborq” (Norveç) – “Hart” (Şotlandiya) - 2:1.

 

21:00. “Sepsi” (Rumıniya) - “Aktobe” (Qazaxıstan) - 1:1.

 

21:00. “Valmiera” (Latviya) - “Partizani” (Albaniya) - 1:2.

 

21:30. “Farul” (Rumıniya) – Flora (Estoniya) - 3:0.

 

21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Levski” (Bolqarıstan) - 0:0.

 

21:30. “Hamrun Spartans” (Malta) - “Ferensvaroş” (Macarıstan) - 1:6.

 

22:00. “Adana Demirspor” (Türkiyə) - “Osiyek” (Xorvatiya) - 5:1.

 

22:00. “Aroka” (Portuqaliya) – “Brann” (Norveç) - 2:1.

 

22:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 1:3.

 

22:00. “Çelye” (Sloveniya) - “Neman” (Belarus) - 1:0.

 

22:00. “Brügge” (Belçika) - “Akureyri” (İslandiya) - 5:1.

 

22:00. “Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Maribor” (Sloveniya) - 3:1.

 

22:00. “Lex” (Polşa) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya) - 2:1.

 

22:00. “Tvente” (Niderland) - “Riqa” (Latviya) - 2:0.

 

22:15. “Aris” (Saloniki, Yunanıstan) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - 1:0.

 

22:30. “Styaua” (Rumıniya) – “Nordsyelland” (Danimarka) - 0:0.

 

22:30. “Hibernian” (Şotlandiya) - “Lütsern” (İsveçrə) - 3:1.

 

22:45. “Ballkani” (Kosovo) - “Linkoln” (Cəbəllüttariq) - 2:0.

 

23:00. “Hayduk” (Split, Xorvatiya) - PAOK (Yunanıstan) - 0:0.

 

23:00. “Rapid” (Vyana, Avstriya) - “Debretsen” (Macarıstan) - 0:0.

Xəbər lenti

InvestAZ

Ən çox oxunan xəbərlər

Qurban ətini neçə müddət saxlamaq olar?

Vlada Axundovadan YENİ KLİP

İsrail bəyan etdi...

Müəmmalı səfərlər, hərbi sazişlər, gizli toplantılar...

Türkiyədə meşə yanğınları başlayıb

Ronaldu altıncı AÇ-yə qatıldı

DTX-nin ƏMƏLİYYATI

Qəbul imtahanına qeydiyyat başa ÇATDI

Onkoloji xəstələrin tibbi sığorta ilə müalicəsi…

Xırdalanda partlayış SƏSLƏRİ

İnsanlarda qarpızla bağlı TƏRƏDDÜT

Çimərlikdə kişilər qadınlara hücum ÇƏKDİLƏR

Azərbaycana yay fəsli GƏLDİ

Putindən gözlənilməz açıqlama

Növbədənkənar seçki qərarına REAKSİYA